Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
iyi kalite Kazık Kovası satış için
iyi kalite Kazık Kovası satış için
İyi hizmet, jet enjeksiyon araçlarının yüksek kalitesi.

—— Ms.Loges

Biz yıllardır işbirliği var, biz kovalar ve kelly bar gibi, iyi performans.

—— Mr.Ranjan

Emily'den ürün ve hizmet istiyoruz.

—— Mr.Raja

Ben sohbet şimdi

Kondasin International Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd. Kondasin International Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Kondasin
No. Çalışanları : 50~60
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 60% - 70%
Satış Öncesi Hizmet

12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunuyoruz. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur, ayrıca müşterilere ürün bilgisi sağlamak için özel bir yabancı ekibimiz var.

Satış servisinde

Siparişiniz tarafımızdan sağlanır, mallar hazırlandığında müşterileri bilgilendiririz ve hepinize teslimat yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

a) Hammadde kontrolü

Bizim loacl alanında, birçok hammadde üreticileri vardır ve onlarla iyi ilişkiler sürdürüyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar. Güvenli kaliteyi sağlamak için sadece malzememizin üretiminden ve teslimatından sorumlu bir kişi düzenlediler.

b) Çalıştay
Artık yüksek sınıf tozsuz atölyelerimiz var ve her işçi klips başlıkları ve ayakkabı kılıfları giymek zorunda kalıyor. Atölyeye girmeden önce, hijyeni korumak için bir hava duş odası vardır. Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olmasını sağlar.
c) Kalite Kontrol
Dört süpervizör, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecektir
İşçiler, ambalajlamadan önce paketlerin saç ve toz içerip içermediğini kontrol eder.
Satış sonrası servis
Çapa ve çekirdek sürme teçhizatı altı ay garanti süresine sahiptir, hızlı aşınma parçalarını ve matkap aletlerini bekler.
Garanti süresi içinde, bakım hizmeti sunabiliriz, ancak gümrüklerin nakliye masraflarını, oda ve servis personelinin diğer ücretlerini üstlenmesi gerekir.
Ayrıca, makine tarafından üretilen herhangi bir sorunun yüklenmesine ve çözülmesine yardımcı olmak için video gibi çevrimiçi yardım sağlayabiliriz.

Ürünlerimiz iç pazarda büyük bir pazar payı ile ileri teknoloji yanı sıra hızlı yenilik yeteneği, ayrıca biz ürünlerimizi dünya çapında ihraç var gibi Hindistan, singapur, malezya, endonezya, rusya, şili, Peru, avustralya vb.

İletişim bilgileri
Kondasin International Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Emily

Tel: 0086-15861550531

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)